Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/scofalik/domains/fabryka-energii.pl/public_html/adodb5/drivers/adodb-mysql.inc.php on line 364 Fabryka Energii - klub sportowy w Orzeszu

Fabryka Energii

Caffe

Terminal

Wdrożyliśmy terminal kart płatniczych VISA ,VISA ELECTRON oraz KART ZBLIŻENIOWYCH VISA

Każda z nas niejednokrotnie rozpoczynała walkę ze zbędnymi kilogramami i tzw "skórką pomarańczową". Restrykcyjne diety, godziny spędzone na żmudnych, nudnych ćwiczeniach i efekt odchudzania zauważalny przede wszystkim w górnych partiach ciała - podczas gdy dolne, te najbardziej problematyczne pozostawały bez zmian. To już przeszłość!
Teraz dzięki urządzeniom Body - Space możliwe jest osiąganie maksymalnie szybkich efektów przy minimalnym nakładzie pracy i czasu!


Urządzenie  Body - Space wykorzystujące w swoim działaniu najnowsze, rewolucyjne osiągnięcia techniki: podciśnienie i podczerwień, wielokrotnie zwiększają efekty wysiłku fizycznego, pozwalając na osiągnięcie pożądanych efektów w krótszym czasie.


Urządzenia Body - Space produkowane przez firmę Space - Sun, która na polskim rynku istnieje od ponad 12 lat - to w 100% bezpieczne i sprawdzone naukowo metody:

  • likwidacji celulitu
  • wyszuplania i modelowania sylwetki
  • poprawy ukrwienia (skóra staje się bardziej elastyczna i jędrna)
  • polepszenie kondycji fizycznej
  • poprawy funkcjonowania układu krwionośnego i limfatycznego
  • likwidacji zespołu "zimnych stóp"

Działanie urządzenia powoduje lepsze ukrwienie w dolnych partiach ciała dzięki temu uzyskujemy sybsze spalanie tkanki tłuszczowej w porównaniu z tradycyjnym treningiem aerobowym. W urządzeniach Body - Space dolna, ta najbardziej problematyczna część ciała, zostaje szczelnie zamknięta w kapsule i poddawana jest na przemian działaniu podciśnienia i ciśnienia atmosferycznego. Stosowanie podciśnienia przy jednoczesnym wysiłku fizycznym powoduje przyśpiesznie krążenia i gwarantuje intensywne spalanie tkanki tłuszczowej z "trudnych okolic" (brzuch, pośladki, uda) jak również redukcję cellulitu.


Body - Space InfraRed to urządzenie wykorzystujące w swoim działaniu promieniowanie podczerwone, które od wielu lat z powodzeniem stostowane jest w chirurgii plastcznej, fizykoterapii czy odnowie biologicznej. W urządzeniach Body- Space InfraRed promieniowanie podczerwone powoduje błyskawiczne rozgrzanie tkanki tłuszczowej i mięśniowej, wzmacniając układ krwionośny oraz przyśpieszając metabololizm. Podwyższenie temperatury ciała o 1 stopień powoduje zwiększenie przemiany materii o 17%.


Trening Body - Space InfraRed zapewnia nie tylko poprawę wyglądu ciała i skóry, ale również relaks i dawkę energii, sprzyjają naszemu samopoczuciu. Badania dowodzą, iż efekty jakie uzyskamy po 20 zabiegach utrzymują się przez wiele miesięcy. Zaleca się od 12 do 20 zabiegów w jednej serii (jeden zabieg to tylko 30minut).


Body - Space VacuTerm "2w1" - w urządzeniach VacuTerm dobroczynna moc podciśnienia i podczerwieni została połączona w jednym urządzeniu.
To unikalne połączenie jest obecnie najskuteczniejszą metodą redukcji cellulitu, utraty zbędnych kilogramów oraz ogólnej poprawy wyglądu.