Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/scofalik/domains/fabryka-energii.pl/public_html/adodb5/drivers/adodb-mysql.inc.php on line 364 Fabryka Energii - klub sportowy w Orzeszu

Fabryka Energii

Caffe

Terminal

Wdrożyliśmy terminal kart płatniczych VISA ,VISA ELECTRON oraz KART ZBLIŻENIOWYCH VISA

MASAŻ KLASYCZNY

Masaż klasyczny to najpopularniejszy masaż, który w zależności od formy - intensywności może być leczniczy, relaksacyjny, pobudzający. Do masażu klasycznego należą zabiegi, które mają na celu poprawienie psychofizycznego stanu pacjenta,. Masaż działa przeciwbólowo, polepsza odżywianie tkanek, regeneruje mięśnie, reguluje napięcie mięśniowe, zwiększa elastyczność i sprężystość mięśni, zmniejsza tkankę tłuszczową, przyspiesza przemianę materii, uaktywnia przepływ krwi i limfy.

W zależności od sytuacji masaż klasyczny może być wykonywany w formie zabiegu całościowego lub częściowego

 

MASAŻ RELAKSACYJNY   

Wkraczasz właśnie do innego świata – jest to świat relaksu i przyjemności. Sesje relaksacyjne działają na wszystkie zmysły: łagodny wystrój wnętrza, światło świec, kojący zapach, odpowiednia muzyka i delikatne techniki masażu wprowadzają w doskonały nastrój. Uwolnij się od stresu i podaruj sobie chwilę przyjemności.

 

MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI

Połączenie ciepłych kamieni z odpowiednimi technikami masażu jest zbawienne dla zmęczonego, zestresowanego ciała i umysłu współczesnego człowieka, relaksując i regenerując całe ciało, odpręża oraz przywraca równowagę psychofizyczną. Masaż Gorącymi Kamieniami pozytywnie wpływa na wzrost energii i spadek poziomu stresu. Masaż gorącymi kamieniami wykorzystuje bodźce fizyczne wpływające pozytywnie na samopoczucie i równowagę wewnętrzną masowanej osoby.

 

MASAŻ SPORTOWY

Rodzaj masażu (czas, masowane okolice ciała, używane techniki) dobierane są indywidualnie w zależności od uprawianej dyscypliny i okresu treningowego. Szczególnie polecany w przerwach treningowych lub w sytuacjach przetrenowania.

 

MASAŻ ODCHUDZAJĄCY

Intensywny, głęboki masaż pobudzający metabolizm, przyspieszający przepływ krwi i limfy. Intensywnie odżywi i oczyści nawet najgłębiej położone mięśnie. Wykorzystuje intensywne techniki. Skupia się głównie na skórze i tkance tłuszczowej - rozbija jej grudki i pobudza przepływ limfy, która odpowiedzialna jest właśnie za transport kwasów tłuszczowych. Do masażu wykorzystywane są specjalne antycellulitowe kosmetyki o sprawdzonej skuteczności. W odróżnieniu od innych gabinetów nie jest to tylko oliwka antycellulitowa. Masaż antycellulitowy przynosi świetne efekty w połączeniu z naprzemiennym masażem wykonywanym bańką chińską.

 

MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ

Podciśnienie, które wytwarza się w bańce przez usunięcie z niej powietrza, powoduje zassanie skóry i tkanek leżących pod bańką, wpływając na intensywne ich przekrwienie oraz wyraźną poprawę stanu mało elastycznej skóry.

Masaż ten pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu.

W wyniku przyspieszenia przemiany materii następuje redukcja tkanki tłuszczowej. Ma nieocenioną moc w zastosowaniu w kuracji antycellulitowej lub jako drenaż limfatyczny.

Poza wyżej wymienionymi właściwościami masaż bańką doskonale relaksuje i uspokaja. Jest dobry dla osób zestresowanych, przemęczonych, prowadzących siedzący tryb życia oraz po wyczerpującym wysiłku fizycznym.

 Masuje się głównie plecy, a jeśli jest to masaż kosmetyczny (antycellulitowy), to masażowi podlegają także pośladki, uda i ramiona.

Wskazania:

  • walka z cellulitem
  • obrzęki limfatyczne - napięte i obolałe mięsnie

 

MASAŻ IZOMETRYCZNY

Masaż na napiętych mięśniach. Jest to jeden z rodzajów masażu sportowego. Zalecany jest także w rehabilitacji pourazowej (np. po zdjęciu opatrunku gipsowego), dla osób pragnących zwiększyć masę mięśniową lub odchudzających się. Celem masażu jest wzmocnienie i odbudowanie masy mięśniowej oraz uzyskanie sprawności sprzed urazu.

 

MASAŻ LECZNICZY

Masaż leczniczy jest metodą leczenia fizykalnego zewnętrznych i wewnętrznych objawów chorobowych, w wielu przypadkach także przyczyn chorobowych. Polega on na mechanicznym drażnieniu tkanek, wywierając pośredni oraz bezpośredni wpływ na organizm. Składa się z wielu chwytów, ruchów i opracowań (głaskania, rozcierania, ugniatania, wibracji, roztrząsania, wałkowania), których celem jest nie tylko leczenie, lecz także zapobieganie wielu chorobom. Masaż jest również integralną częścią odnowy biologicznej. Na podstawie wielu badań i obserwacji stwierdzono, że spośród znanych metod masażu masaż leczniczy jest najskuteczniejszy w leczeniu chorób narządu ruchu.

 

gorąca oferta masaży


"CZAS NA RELAKS - CZAS NA MASAŻ"

 


 

MASAŻ KLASYCZNY / RELAKSACYJNY / LECZNICZY

- Kręgosłupa (40min) 45zł

- Całego ciała (60 min) 65zł

 

MASAŻ CZĘSCIOWY

- Odc. szyjny + barki (20min) 35zł

- Odc. lędzwiowo-krzyzowy (20min) 35zł

- Twarz + dekold (20min) 35zł

 

 

MASAŻ SPORTOWY

- Częsciowy (30min) 49zł

- Całościowy (60min) 89zł

 

MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKA ANTYCELLULITOWY

- Brzuch 39zł

- Uda + pośladki 49zł

- Nogi + brzuch 39zł

 

MASAż UJĘDRNIAJĄCY

- Nogi (30min) 39zł

- Nogi + brzuch (45min) 59zł

 

MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI

- Całego ciała (70 min) 99zł

- Pleców (25min) 69zł

 


POZWÓL SOBIE NA CHWILE RELAKSU, ZREGENERUJ SWOJE SIŁY I PRZYWRÓC HARMONIE CIAŁU I DUSZY

 

W naszym klubie moga wykupić Państwo specjalny BON UPOMINKOWY na zabiegi masażu dla bliskiej osoby i sprawić jej niezwykły prezent lub niespodzianke