Fabryka Energii

Caffe

Siłownia i salka fitness

Wszystkie nasze sale posiadają klimatyzację
Więcej

Nowatorski design i komfort opalania, który spełni najbardziej wyszukane pragnienia.

 

Model S5000 gwarantuje komfort opalania połączony z perfekcyjną opalenizną ze wszystkich stron, ale bez klasycznego tunelu opalającego. Jest to możliwe dzięki zaawansowanemu systemowi opalania z zastosowaniem lamp wysokociśnieniowych oraz najlepszej klasy filtrów UV. Wszystkie źródła promieni UV umieszczone są w ramionach, dzięki którym opalają równomiernie całą powierzchnię ciała, przy zachowaniu dużej swobody ruchu oraz eliminując uczucie klaustrofobii. Urządzenie Space-Sun dysponuje bezpieczną mocą, która daje efekt w bardzo krótkim czasie oraz intensywną i długo utrzymującą się opaleniznę, która zadowoli najbardziej wymagających klientów Państwa salonów.

 

Solarium S200 posiada wszystko czego można oczekiwać od zaawansowanej technologiisolaryjnej.
S200 zapewnia rewelacyjną efektywność procesu opalania co sprawia, że Państwa kliencibędą powracać na kolejne sesje opalające. Jest to na pewno model dla wszystkich, którzychcą się opalać szybko i intensywnie, a to wszystko dzięki zastosowaniu dwumetrowych lamporaz wykorzystaniu dławików 180W. Dodoatkowo zwiększyliśmy komfort opalania poprzezzastosowanie systemu AQUA, który rozpyla delikatną mgiełkę na ciało.


W kabinie opalającej zastosowane są dwa odrębne systemy chłodzenia:

  • chłodzenie lamp przy pomocy wydajnych wentylatorów
  • chłodzenie kabiny opalającej przy zastosowaniu stopniowej regulacji nawiewu z centralnym wyrzutem ciepłego powietrza na zewnątrz lokalu