Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/scofalik/domains/fabryka-energii.pl/public_html/adodb5/drivers/adodb-mysql.inc.php on line 364 Fabryka Energii - klub sportowy w Orzeszu

Fabryka Energii

Siłownia

Parking

Naszym klientom oferujemy dogodne miejsce parkingowe,które są monitorowane całodobowo

Trening Cardio to trening wytrzymałościowy lub tlenowy, jest on najczęściej polecanym wysiłkiem dla osób odchudzających się. Może być stosowany praktycznie przez wszystkich, bez względu na wiek, płeć i poziom wydolności fizycznej. Zapraszamy do spotkania z instruktorem, który ustali dla Państwa indywidualny program treningowy i zalecenia dietetyczne. W naszej ofercie znajdziecie państwo szereg maszyn typu Cardio, tj. bieżnie, trenażery eliptyczne (orbitreki), rowerki stacjonarne, oraz popularne „wiosełka” na których bez problemu spalicie nadmiar tkanki tłuszczowej i osiągniecie sylwetkę o jakiej zawsze marzyliście.

 

Amerykańska firma Life Fitness, której maszyny posiadamy, to gwarantowana najwyższa jakość ćwiczeń i efekty widoczne już po pierwszych kilku sesjach treningowych. Bieżnie z wbudowanym systemem amortyzującym wstrząsy w czasie biegu, rowerki, trenażery eliptyczne (orbitreki), stepper oraz bardzo popularny na wszystkich siłowniach „wioślarz”, dzięki sensorom wykrywającym nasze tętno i inteligentnym programom, które są w nich zainstalowane, pozwolą Wam na 100% skuteczność przy redukcji tkanki tłuszczowej lub treningu typu Cardio (trening wydolnościowy). Dzięki różnym wariantom programów treningowych dostępnych na wszystkich maszynach unikniecie monotonii, stagnacji i znużenia, które tak szybko zniechęca do podjęcia systematycznych treningów. Nie zwlekaj uciekaj przed takimi chorobami cywilizacyjnymi jak otyłość, cukrzyca i nadciśnienie na własnych nogach.