Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/scofalik/domains/fabryka-energii.pl/public_html/adodb5/drivers/adodb-mysql.inc.php on line 364 Fabryka Energii - klub sportowy w Orzeszu

Fabryka Energii

Siłownia

Siłownia i salka fitness

Wszystkie nasze sale posiadają klimatyzację
Więcej

W tej strefie znajdziecie Państwo bogaty wybór maszyn służących do kształtowania mięśni szkieletowych począwszy od mięśni łydek, a skończywszy na mięśniach naramiennych. Dzięki znakomitemu wykonaniu maszyn, mocnych i solidnych profili, optymalnej trajektorii ruchu, osiągniecie maksymalną izolację ćwiczonych grup mięśniowych, przy pełnym odciążeniu kręgosłupa, a wszystko to pod czujnym okiem trenera. Takie warunki pozwolą Wam na dowolne i przede wszystkim bezpieczne kształtowanie waszej sylwetki.

 

Jeśli chodzi o maszyny do ćwiczeń to włoska firma Techno Gym, dzięki wysokiej jakości wykonywanych przez siebie towarów szybko zdobywa rynek maszyn treningowych w Europie. Posiadamy 3 maszyny do ćwiczeń mięśni brzucha, dzięki którym uda Wam się w pełni ukształtować wasz wymarzony „six-pack”, zestaw maszyn do kształtowania mięśni kończyn dolnych pozwoli wam na pełny i symetryczny rozwój mięśni łydek oraz ud, uwzględniając w tym mięśnie przywodziciele, odwodziciele jak również zamykające od tyłu obręcz kończyn dolnych mięśnie pośladkowe. 2 maszyny do ćwiczeń klatki piersiowej i mięśni naramiennych, wspaniały wyciąg górny, oraz nieśmiertelne „bramy” ukształtują wasz tors w tak bardzo pożądany przez wszystkich bywalców siłowni kształt litery V. Natomiast maszyny do ćwiczeń bicepsów i tricepsów umożliwią wam pełne „wypełnienie” Waszej nowej, atrakcyjniejszej sylwetki, która od tej pory stanie się obiektem zazdrości wszystkich waszych znajomych. Przyjdź i sprawdź, a gwarantujemy Ci, że na pewno zostaniesz u nas na dłużej.